Původní Ahrefs lišta už dlouho potřebovala vyladit. Neukazovala totiž nová data, která Ahrefs do svého systému přidali. To se dnes změnilo. Jaké jsou novinky?

Instalace z oficiálních úložišť
Rozšíření tak neopruzuje při spuštění s vývojářským režimem:)

Počet rankujících slov

Přidali konečně data o počtu rankujících slov pro doménu i URL (ikona KW), ale bohužel stále pro všechny vyhledávače dohromady. Výhodou je, že se na jeden klik dostanete k detailu těchto dat, kde už si požadovanou zemi vyberete.
Počet slov v SERP Google pro URL i doménu
Počet slov v SERP Google pro URL i doménu

Tady bych vás rád poprosil, abyste podpořili můj návrh na přidání volby pro zemi při ukazování počtu slov v SERP Google v systému, kde se hlasuje pro novinky v Ahrefs. Hlasování je zde: https://ahrefs.canny.io/batch-analysis/p/add-country-filter-for-keywords

Odhady návštěvnosti
Přidali také data o odhadované návštěvnost z vyhledávání (ikona ST). Hodnota se ukazuje, i když je rozšíření neaktivní.
Odhadovaná návštěvnost z vyhledávání na Google
Odhadovaná návštěvnost z vyhledávání na Google
Okamžitě viditelný Domain Rank

Ikona rozšíření ukazuje červeně Domain Rank. Za sebe upozorňuji, že to je metrika pro velmi hrubou orientaci a musíte na ni aplikovat následně ještě selský rozum. Ne každý web s vysokým DR má potenciál nabídnout silný link.

Fajn je, že metrika je vidět, i když je rozšíření částečně neaktivní. Ostatní data načítá pouze v případě, že na něj kliknete.

Domain Rank vidíte přímo v ikoně rozšíření
Domain Rank vidíte přímo v ikoně rozšíření

Objemy hledání v SERP

Při zapnutí rozšíření ve výsledcích vyhledávání uvidíte přímo u boxu pro dotaz objem hledání pro daný dotaz. Nechybí také obtížnost slova (interní metrika Ahrefs) nebo CPC. Počet hledání se pochopitelně liší pro jednotlivé země, ty můžete přepínat v nastavení rozšíření.

Ahrefs má konečně nový SEO Toolbar! 1

Kde stahovat

 
.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here