Diskusní fóra

Diskusních fór jsou na internetu určitě desetitisíce. Na většině z nich je možné mít k uživatelskému profilu připojený odkaz, některá fóra povolují i zpětný odkaz v podpisu k jednotlivým příspěvkům.

Takovéto odkazy lze při využít ke zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Pokud je totiž odkaz umístěný v diskusním fóru, které je tématicky příbuzné Vaší prezentaci, pak lze kvalitními příspěvky upoutat pozornost návštěvníků a přivést je tak na vaše stránky.

Neznamená to však, že budu spamovat diskusní fóra a obtěžovat jejich návštěvníky. Každý příspěvek musí být vždy k tématu a přínosný do diskuse, neboť jinak by Vaši prezentaci spíše poškodil. Odkazy v diskusích lze používat za předpokladu, že Vaše stránky nabízejí diskutujícím řešení jejich problému.

Diskusní fóra 1
Odkazy z diskusních fór patří k méně kvalitnímu linkbuildingu. Podle pravidel pro odkazování v Google je zakázáno používání optimalizovaných odkazů v diskusních fórech.

Pokud tedy k tématu vašeho oboru činnosti existuje tématická diskuse, nabízím umístění vašich zpětných odkazů podle výše uvedených standardů.