Vše o budování zpětných odkazů

Školení linkbuildingu

Pro obchodní firmy i agentury umím připravit na míru školení linkbuidingu. To může být podle rozsahu  jedno- i vícedenní. Záleží, jak moc se chcete naučit a být dobří. Přijedu přímo k vám, ať už jste v Praze nebo jinde. Toto školení už absolvovalo 167 lidí veřejně a desítky dalších v rámci privátních školení v eshopech či agenturách.

Jak probíhá příprava

Chci vědět, co už umíte, s čím pracujete, jaké jsou vaše možnosti.

  • vyplníte pro mě podrobný dotazník
  • co nevyčtu z dotazníku si ujasníme po telefonu či mailu
  • definujeme si cíle

Co školení linkbuildingu obsahuje?

Každé know-how se skládá s teorie a praxe. Úvodní část školení je proto zaměřena na teorii. Budování odkazů je hodně o přemýšlení a psychologii a tím prostě začneme. Objem teorie bude tím menší, čím víc už víte.

Obecně se mé školení řídí osnovou, kterou využívám při tvorbě strategií pro budování zpětných odkazů. Podívejte se na ni, prosím.

Školení v agentuře ProSEO

Školení v agentuře ProSEO

Ideální je, pokud se v rámci školení budeme věnovat přímo vašemu webu nebo vybranému klientovi. Budete tak mít v ruce hotový výstuppodle něhož můžete rovnou pracovat.

Co vám po školení zůstane?

Kromě toho, co udržíte v hlavě, vám předám kompletní checklist s postupy pro tvorbu vlastní strategie. Dále dostanete seznam taktik, které jsem vyzkoušel a které u nás prokazatelně získávají odkazy.

Pokud si chcete školení natáčet, nemám s tím problém, pokud to bude čistě pro interní potřeby.

Cena školení

Jednodenní školení stojí 30 000,- Kč. Začneme ráno, v osm, v devět, záleží,  na vás. Konec v pět, šest, v sedm? Záleží na množství dotazů, které váš tým vznese v průběhu školení. Přizpůsobím se, chci, aby vaše investice do know-how pro off-page SEO byla co nejlepší.

Líbí se vám taková možnost školení? Napište mi!

Je to pro vás drahé? Můžete přijít na veřejné školení, které několikrát ročně pořádám v Praze.

Reference na školení

Co říkají ti, kteří už mým školením prošli?

Lada Krčilová, Nábytek FORLIVING

Školení bych doporučila každému, kdo do tohoto oboru teprve proniká nebo už má zkušenosti. Bylo opravdu výživné – od základů linkbuildingu přes strategii, způsob získávání odkazů až po analýzu v různých nástrojích. Jako bonus kupa užitečných materiálů použitelných pro praxi. Zdeněk je profesionál, který vám předá své letité zkušenosti. Musím říct, že jsem byla ze školení opravdu nadšená, protože s takto kvalitním lektorem jsem se v oblasti onlinu ještě nesetkala. A cena za školení se vám díky nabitým znalostem obratem vrátí.

David Gottwald, brumla.cz

Zdeněk mi udělal na školení linbuildingu konečně jasno v oblasti, která by měla být tak jasná – a nebyla. Za pár hodin vysvětlil základní pojmy, nástrahy a především předvedl super konkrétní a užitečné taktiky, jak začít sbírat nízko a vysoko rostoucí ovoce. K práci používal všechny hlavní nástroje na zvládnutí problematiky, takže vlastně dostanete za jednu cenu školení Ahrefs a Collabimu navíc! 

Martin Hrubý

O linkbuildingu jsem dosud věděl sice hodně, ovšem spíš teoreticky a hodně jsem ho zanedbával. Během školení jsem pochopil to nejdůležitější. Jak rychle rozpoznat weby, kde to za to stojí a kde ne. Jakým způsobem je oslovit, aby to nebylo předem prohrané. Jak získané odkazy přehledně evidovat a kontrolovat jejich existenci. Jaké nástroje k tomu všemu používat atd. Milion informací, ve kterých jsem měl dříve chaos, se během dne podařilo srovnat do jasného postupu.

Michal Žižka, nejlevnejsisport.cz

Školení od Linkiho mně posunulo v oblasti, kde jsem tápal. Pomocí technik a strategií, které Linki odkryl nyní dokážu oslovovat potenciální weby a projekty za získáním odkazů celkem jednoduše. Pro mně tyto strategie mají přesah i do jiných oblastí marketingové komunikace.

Jana Divinová, zdravezdravi.cz

Zdeňkovo školení je určitě jedno z nejpřínosnějších, na kterém jsem byla. O linkbuildingu jsem sice měla nějaké základní povědomí, ale pořád jsem jej nedokázala správně prakticky využít. Díky jeho školení jsem pochopila, jak by měl efektivní linkbuilding probíhat v praxi. Všechny rady, tipy a postupy jsme navíc dostali také ve formě přehledných podkladů, což je super, protože se k tomu v průběhu praxe mohu neustále vracet a na nic nezapomenu. Moc díky!

Michal Voskár, Inevio

Školenie na link building bolo skvelé vo všetkých aspektoch – v príprave, dodaných podkladoch, štruktúre, efektivite, spôsobe prezentácie aj reakcii na naše dotazy. Po absolovovaní školenia sme si neodniesli len vedomosti, ale hlavne celý proces okolo ling buidlingu a spôsob práce, ktorý sme mohli relatívne jednoducho implementovať do vnútra firmy. Zdeňka by som odporučil každému, kto sa chce link buildingom zaoberať seriózne.

Petr Šedivý – Testado.cz

Školení link buildingu bylo velmi praktické a můžu ho vřele doporučit. Zdeněk vám ukáže svoje konkrétní postupy od výběru kvalitního webu až po ukázky emailových šablon, které používá ke kontaktování majitelů webů. Velmi jsem také ocenil konkrétní ukázky práce v jednotlivých SEO nástrojích. Rozhodně se jednalo o jedno z nejpřínosnějších školení, na kterém jsem kdy byl.

Ladislav Mertlík, rogelli.cz

Školení mi dalo ucelený obrázek o Linkbuildingu. Zdeněk dělá linkbuilding s námořnickou rozvahou, precizním projektovým řízením a spolehlivou realizací. Vše s důkladnou znalostí zákazníka a podporou jeho brandu. Děkujeme za inspiraci!

Jana Šmerdová

„Zdeňkovo školení linkbuildingu určitě neváhám zařadit mezi jedno z neužitečnějších školení na jakém jsem kdy byla. A že už jsem něco obešla 😉 Praktické tipy a konkrétní zkušenosti ukázané na reálných příkladech a hlavně super komplexně zpracované podklady jako dotazník, checklisty, návody ad., které vám po školení zůstanou a ušetří spoustu času a zefektivní práci..“

Petr Malec, extraseo.cz

Na začátku jsem se ke školení stavěl trošku pesimisticky a měl jsem strach, že školení bude zaměřené pouze na začátečníky. Jsem velice rád, že mě Zdeněk přesvědčil o opaku a školení bylo zaměřené efektivně na obě skupiny (začátečníky a profesionály). Zdeněk úžasně prezentoval a člověk se v každém bloku školení dozvěděl nějaké nové poznatky z teorie i z praxe.

Roland Vojkovský

Linkbuildingom sa živím už asi 2 roky. Pre seba a pre klientov som uz získal stovky odkazov, no až na školení od Zdeňka som si uvedomil, ako veľa vecí mi unikalo. Na školení som si zapísal 4 strany poznámok a už sa neviem dočkať, kedy to všetko začnem používať v praxi. Rád by som vypichol aj školiteľov prístup. Zdeněk isiel celý čas na plné obrátky, trpezlivo odpovedal na otázky a bolo vidieť, že nám chce dať toľko informácii a tipov, koľko len bude časovo možné. Na konci s nami ostal ešte o hodinu dlhšie ako bol pôvodný plán. Pre mňa to bolo doteraz najprínosnejšie školenie vôbec.

E1.cz

Děkuji za komplexní školení nabité praktickými postupy i užitečnými tipy na vylepšení organizace i efektivity práce. Bylo to aktuální, srozumitelné a v přátelské atmosféře, takže jsem odcházela s pocitem dobře investovaného času i peněz. Získala jsem spoustu informací, které můžu rovnou začít využívat v praxi. „

Zuzana Kolková, E1.cz

Pecka Design

Školení linkbuildingu 1

eVisions

Školení linkbuildingu od Zdeňka předčilo naše očekávání. Po školení máme na linkbuilding úplně jiný pohled, získali jsme podněty na nové taktiky, vyvrátili mýty z oboru, ucelili pohled na věc. Rozhodně doporučuji školení všem, pro které představoval linkbuilding nudnou disciplínu inzerování PR článků, ale i těm pokročilým. Těšíme se, jak v agentuře implementujeme nově nabyté poznatky. Za nás rozhodně dobře investované peníze. Díky Linki!

Tomáš Osinek, eVisions

Taste

Zdeněk pro náš SEO tým připravil školení linkbuildingu dle našeho vlastního zadání. Objednávka zněla jasně, žádné základy, ale jen pokročilá práce s nástroji, detailní strategie a vychytávky.  Odnesli jsme si spoustu cenných informací a navíc jsme ke všemu dostali podrobné podlady.  Vše tak můžeme snadno začlenit do našich běžných postupů a tím ještě více zkvalitnit naši práci. 

Děkujeme za perfektní školení! „

Šárka Jakubcová, Taste Medio

PROSEO MEDIA

Dlouhodobě sleduji práci Zdeňka Dvořáka a znám kvalitu jeho práce a výstupů. Když jsme potřebovali proškolit zbytek týmu v oblasti linkbuildingu a tvorby stragie, bylo jasné, koho oslovit.

Zdeněk nám představil nové nástroje, důležité vychytávky, které nám ušetří čas, a společně jsme si ujasnili postupy při vytváření marketingové, obsahové a linkbuildingové strategie. Posunul nás o kus dopředu. Tímto děkuji za přínosné školení.“

Jan Potůček, PROSEO MEDIA

Radek Hojgr

Pro individuální školení linkbuildingu jsem si vybral právě Zdeňka, protože znám jeho práci a vím, že za ním jdou vidět výsledky. Obsah školení jsme si vydefinovali předem. Vynechali jsme tak teorii a celou dobu (což bylo cca 12 hodin) se bavili o reálných postupech, tipech, nástrojích a jejich využití. Probrali jsme v podstatě kompletní postup linkbuildingu, bez omáčky, jen fakta a praxe. A to bylo to nejcennější.Zdenda tak několikanásobně předčil má očekávání a jeho školení doporučuji každému, kdo to s linkbuildingem myslí opravdu vážně.“

Jitka Pastrňáková, KVADOS

Ještě jednou chci osobně poděkovat za Vaše přínosné školení. Shodli jsme se, že jsme tak obsahově nabité školení dlouho nezažili a považujeme to za dobře investované peníze do našeho marketingového vzdělání.

Martin Hrkal, Vladeko

Dozvěděli jsme se dost nových věcí. Co se ale líbilo nejvíc byl způsob jakým koukáte na ty věci o kterých jsme si mysleli že je známe a není na nich co najít.

Jan Mejsnar

Naprosto perfektní školení od Zdeňka, kde i teorie byla zajímává, protože ji dokáže obohatit o příklady z praxe. Praktickou část mi Zdenda názorně předvedl na jednom klientovi, což bylo velice přínosné. Cílem školení bylo naučit se linkbuilding od A do Z, poskládat si všechny vědomosti a správně nastavit procesy – vše bylo na jedničku zvládnuto.

Zdenda je nejen ve svém oboru odborník, ale je to také vstřícný a otevřený člověk a během školení odkryl veškeré trumfy, které se při hře linkbuildingu budou velice hodit. Zdendu mohu jen doporučit, splnil všechna očekávání – od člověka jako on je vždy velmi přínosné se učit!“

Linda Šejdová, LidskáSíla.cz

„Zdeňka jsme do LidskáSíla.cz pozvali na celodenní školení. Připravil skvělé materiály, pomocí kterých srozumitelně vysvětlil, jak správně v linkbuildingu postupovat. Naučil mě práci s velkým počtem nástrojů a také poradil taktiky přímo na míru. Díky praktickým ukázkám a srozumitelnosti všech materiálů, jsem se toho za dobu školení naučila opravdu hodně. Děkuji moc!“ 

Martin Šimko z agentury RobertNěmec.com

Zdeněk pro nás v RobertNemec.com připravil školení link buildingu na míru. Zadání bylo „Ukaž nám celý tvůj proces, jak vytváříš strategii krok po kroku, jaké používáš nástroje, jak postupuješ a zreviduj náš postup. Vše demonstruj na našich dvou klientech. Zdeněk každý bod naplnil a vždy přinesl i něco navíc.

Školení linkbuildingu 2

Oceňuji jeho velké zkušenosti a pohotové reakce na záludné dotazy, kterých v průběhu školení bylo poměrně hodně. Zdeňka určitě doporučuji, díky němu můžeme zdokonalit celý proces linkbuildingu u nás v agentuře.“

Adam Švanse z CS Technologies

Zdeňka jsme pozvali do CS Technologies s.r.o. na celodenní školení na linkbuilding. Nabídl nám opravdu široký pohled na celou problematiku a důkladně nás seznámil se strategiemi a jednotlivými taktikami současného linkbuildingu. V branži je opravdový profesionál s lidským a proklientským přístupem. Školení od Linkiho mohu jedině doporučit.“ 

Firmy, které prošly školením na míru

Alza.cz
H1.cz
Taste
eVisions
eVisions
Robert Neěmec logo
Školení linkbuildingu 3
Školení linkbuildingu 2
Školení linkbuildingu 3
Školení linkbuildingu 4
eBrána
Školení linkbuildingu 5
Školení linkbuildingu 6
PROSEO MEDIA
Školení linkbuildingu 7
Školení linkbuildingu 8
Školení linkbuildingu 9
Školení linkbuildingu 10
Školení linkbuildingu 11
KVADOS
Školení linkbuildingu 12
LidskáSíla.cz
eNovation
Vladeko
Školení linkbuildingu 13
Školení linkbuildingu 14
Vše o budování zpětných odkazů