Vše o budování zpětných odkazů

Boomerang pro Gmail

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mailujte s Gmailem efektivněji!

Boomerang je rozšíření Gmailu nebo mailu běžícího na Google Apps. Umožní Vám zvětšit efektivitu práce s maily pomocí:

  • nastavení doby pro odeslání e-mailu, pokud jej nechcete odeslat ihned
  • upomínek na maily, na něž jste nedostali odpověď.

Nastavte si dobu odeslání zpráv

Chcete, aby na vás lidé dříve reagovali? Většina lidí čte maily spíše v pracovní době, která je běžně mezi 8 až 16 hodinou. Pokud pracujete večer a odešlete někomu mail, čekáte do druhého dne na odpověď a váš mail bude jen jeden z mnoha ve frontě na vyřízení. Pokud si však s Boomerangem nastavíte čas odeslání do běžné pracovní doby, máte šanci, že se příjemce vaší zprávě bude bude věnovat neprodleně. Lidé mají totiž tendenci při doručení nového mailu přerušit svoji stávající činnost a zkontrolují, kdo a proč jim píše.

Pohlídejte si nezodpovězené zprávy

Ozvláště v linkbuildingu je velké procento mailů nezodpovězeno. Pokud se chcete s konkrétním člověkem opravdu spojit, Boomerang vám pomůže. U odesílané zprávy si totiž můžete nastavit, kdy za jak dlouho vám ji Boomerang přimomene, pokud na ni nedostanete odpověď. Nemusíte si později pracně vzpomínat, nebo prohlížet složku odeslaných zpráv, abyste si ověřili, kdo na vás reagoval.

Click tracking

Boomerang umí i sledovat, jestli uživatel vaši zprávu otevřel. Získáte tak podrobnější přehled o tom, co se s vaší zprávou po odeslání děje.

Ostatní poštovní klienti

Boomerang má samostatnou aplikaci pro iOS, Android a BlackBerry, jako rozšíření jej můžete zakoupit i pro Outlook.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta_button call_text=”Hlídejte si odpovědi s Boomerangem.” title=”Vyzkoušejte ihned zdarma!” color=”btn-warning” icon=”wpb_heart” size=”btn-large” position=”cta_align_bottom” href=”http://bit.ly/MoRimd”][/vc_column][/vc_row]

3 x komentováno

Vše o budování zpětných odkazů