Pro obchodní firmy i agentury umím připravit na míru školení linkbuidingu. To může být podle rozsahu  jedno- i vícedenní. Záleží, jak moc se chcete naučit a být dobří. Přijedu přímo k vám, ať už jste v Praze nebo jinde. Toto školení už absolvovalo 116 lidí.

Jak probíhá příprava

Chci vědět, co už umíte, s čím pracujete, jaké jsou vaše možnosti.

  • vyplníte pro mě podrobný dotazník
  • co nevyčtu z dotazníku si ujasníme po telefonu či mailu
  • definujeme si cíle

Co školení linkbuildingu obsahuje?

Každé know-how se skládá s teorie a praxe. Úvodní část školení je proto zaměřena na teorii. Budování odkazů je hodně o přemýšlení a psychologii a tím prostě začneme. Objem teorie bude tím menší, čím víc už víte.

Obecně se mé školení řídí osnovou, kterou využívám při tvorbě strategií pro budování zpětných odkazů. Podívejte se na ni, prosím.

Školení v agentuře ProSEO
Školení v agentuře ProSEO

Ideální je, pokud se v rámci školení budeme věnovat přímo vašemu webu nebo vybranému klientovi. Budete tak mít v ruce hotový výstup, podle něhož můžete rovnou pracovat.

Co vám po školení zůstane?

Kromě toho, co udržíte v hlavě, vám předám kompletní checklist s postupy pro tvorbu vlastní strategie. Dále dostanete seznam taktik, které jsem vyzkoušel a které u nás prokazatelně získávají odkazy.

Pokud si chcete školení natáčet, nemám s tím problém, pokud to bude čistě pro interní potřeby.

Cena školení

Jednodenní školení stojí 21 000,- Kč. Začneme ráno, v osm, v devět, záleží,  na vás. Konec v pět, šest, v sedm? Záleží na množství dotazů, které váš tým vznese v průběhu školení. Přizpůsobím se, chci, aby vaše investice do know-how pro off-page SEO byla co nejlepší.

Líbí se vám taková možnost školení? Napište mi!

A co nějaké reference?

Co říkají ti, kteří už mým školením prošli?

E1.cz

„Děkuji za komplexní školení nabité praktickými postupy i užitečnými tipy na vylepšení organizace i efektivity práce. Bylo to aktuální, srozumitelné a v přátelské atmosféře, takže jsem odcházela s pocitem dobře investovaného času i peněz. Získala jsem spoustu informací, které můžu rovnou začít využívat v praxi. “

Zuzana Kolková, E1.cz

Pecka Design

eVisions

„Školení linkbuildingu od Zdeňka předčilo naše očekávání. Po školení máme na linkbuilding úplně jiný pohled, získali jsme podněty na nové taktiky, vyvrátili mýty z oboru, ucelili pohled na věc. Rozhodně doporučuji školení všem, pro které představoval linkbuilding nudnou disciplínu inzerování PR článků, ale i těm pokročilým. Těšíme se, jak v agentuře implementujeme nově nabyté poznatky. Za nás rozhodně dobře investované peníze. Díky Linki!“

Tomáš Osinek, eVisions

Taste

Zdeněk pro náš SEO tým připravil školení linkbuildingu dle našeho vlastního zadání. Objednávka zněla jasně, žádné základy, ale jen pokročilá práce s nástroji, detailní strategie a vychytávky. 
Odnesli jsme si spoustu cenných informací a navíc jsme ke všemu dostali podrobné podlady.  Vše tak můžeme snadno začlenit do našich běžných postupů a tím ještě více zkvalitnit naši práci. 

Děkujeme za perfektní školení!

Šárka Jakubcová, Taste Medio

PROSEO MEDIA

Dlouhodobě sleduji práci Zdeňka Dvořáka a znám kvalitu jeho práce a výstupů. Když jsme potřebovali proškolit zbytek týmu v oblasti linkbuildingu a tvorby stragie, bylo jasné, koho oslovit.

Zdeněk nám představil nové nástroje, důležité vychytávky, které nám ušetří čas, a společně jsme si ujasnili postupy při vytváření marketingové, obsahové a linkbuildingové strategie. Posunul nás o kus dopředu. Tímto děkuji za přínosné školení.“

Jan Potůček, PROSEO MEDIA

Radek Hojgr

Pro individuální školení linkbuildingu jsem si vybral právě Zdeňka, protože znám jeho práci a vím, že za ním jdou vidět výsledky. 

Obsah školení jsme si vydefinovali předem. Vynechali jsme tak teorii a celou dobu (což bylo cca 12 hodin) se bavili o reálných postupech, tipech, nástrojích a jejich využití. Probrali jsme v podstatě kompletní postup linkbuildingu, bez omáčky, jen fakta a praxe. A to bylo to nejcennější.
Zdenda tak několikanásobně předčil má očekávání a jeho školení doporučuji každému, kdo to s linkbuildingem myslí opravdu vážně.“

Jitka Pastrňáková, KVADOS

Ještě jednou chci osobně poděkovat za Vaše přínosné školení. Shodli jsme se, že jsme tak obsahově nabité školení dlouho nezažili a považujeme to za dobře investované peníze do našeho marketingového vzdělání.

Martin Hrkal, Vladeko

Dozvěděli jsme se dost nových věcí. Co se ale líbilo nejvíc byl způsob jakým koukáte na ty věci o kterých jsme si mysleli že je známe a není na nich co najít.

Jan Mejsnar

Naprosto perfektní školení od Zdeňka, kde i teorie byla zajímává, protože ji dokáže obohatit o příklady z praxe. Praktickou část mi Zdenda názorně předvedl na jednom klientovi, což bylo velice přínosné. Cílem školení bylo naučit se linkbuilding od A do Z, poskládat si všechny vědomosti a správně nastavit procesy – vše bylo na jedničku zvládnuto. 

Zdenda je nejen ve svém oboru odborník, ale je to také vstřícný a otevřený člověk a během školení odkryl veškeré trumfy, které se při hře linkbuildingu budou velice hodit. Zdendu mohu jen doporučit, splnil všechna očekávání – od člověka jako on je vždy velmi přínosné se učit!“

Linda Šejdová, LidskáSíla.cz

„Zdeňka jsme do LidskáSíla.cz pozvali na celodenní školení. Připravil skvělé materiály, pomocí kterých srozumitelně vysvětlil, jak správně v linkbuildingu postupovat. Naučil mě práci s velkým počtem nástrojů a také poradil taktiky přímo na míru.
Díky praktickým ukázkám a srozumitelnosti všech materiálů, jsem se toho za dobu školení naučila opravdu hodně. Děkuji moc!“ 

Martin Šimko z agentury RobertNěmec.com

Zdeněk pro nás v RobertNemec.com připravil školení link buildingu na míru. Zadání bylo „Ukaž nám celý tvůj proces, jak vytváříš strategii krok po kroku, jaké používáš nástroje, jak postupuješ a zreviduj náš postup. Vše demonstruj na našich dvou klientech. Zdeněk každý bod naplnil a vždy přinesl i něco navíc.

Oceňuji jeho velké zkušenosti a pohotové reakce na záludné dotazy, kterých v průběhu školení bylo poměrně hodně. Zdeňka určitě doporučuji, díky němu můžeme zdokonalit celý proces linkbuildingu u nás v agentuře.“

Adam Švanse z CS Technologies

Zdeňka jsme pozvali do CS Technologies s.r.o. na celodenní školení na linkbuilding. Nabídl nám opravdu široký pohled na celou problematiku a důkladně nás seznámil se strategiemi a jednotlivými taktikami současného linkbuildingu. V branži je opravdový profesionál s lidským a proklientským přístupem. Školení od Linkiho mohu jedině doporučit.

Alza.cz

Školení linkbuildingu

H1.cz

Robert Neěmec logo

PROSEO MEDIA

KVADOS

Školení linkbuildingu

Školení linkbuildingu

eBrána

LidskáSíla.cz

eNovation

Vladeko

Školení linkbuildingu

Školení linkbuildingu

Taste

Školení linkbuildingu

eVisions