Vše o budování zpětných odkazů

Chcete volňásek na SEO Restart 2014?

Loni jsem nabízel možnost získat volnou vstupenku na SEO Restart. Rok se s rokem sešel, Medio si opět u Google domluvilo aktualizaci algoritmu, aby bylo o čem mluvit a připravilo k tomu další pokračování SEO Restartu. A já tu opět mám jeden lístek zdarma, který můžete mít za úspěšné zodpovězení otázky.

SEO Restart 2014

Romana Velflová z Medio Interactive nedávno ve svém článku o hledání špatných odkazů použila hustokrutopřísný vzorec. Volňásek dostane ten, kdo mi na zdenek@linki.cz pošle zprávu s předmětem „SEO Restart 2014“, která bude obsahovat počet znaků, z nichž se tento vzorec skládá. A aby to nebylo jen o rychlosti, lístek dostane odesílatel mailu, který se mi ve schránce objeví jako pátý v pořadí. Vítězný mail pošlu do Media, tak nezapomeňte na své kontaktní údaje.  Soutěž již byla ukončena!

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů