Vše o budování zpětných odkazů

Guestblogging.cz startuje již v pondělí

Něco málo přes 1 den aktuálně zbývá do startu projektu GuestBlogging, který nabídne zajímavou možnost, díky níž majitelé webu mohou získat atraktivní obsah a autoři textů možnost, jak zase propagovat své služby, produkty, značky nebo jen názory. O co jde?

Inspirací GuestBloggingu jsou zahraniční služby, jako je například MyBlogGuest a princip jeho fungování je poměrně jednoduchý. Majitelé do systému zaregistrují své weby a zařadí je do příslušných tématických kategorií.

Guestblogging.cz startuje již v pondělí 1

Ti, kteří chtějí dostat svůj článek na některý z webů, napíší v systému článek, označí jej příslušnými štítky a vystaví jej jako nabídku. Majitelé webů pak mohou autora kontaktovat a nabídnout mu publikaci článku právě na svém webu. Zaleží na obou stranách, na jakých podmínkách se dohodnou.

Tolik tedy v kostce systém, do detailů zatím zabíhat nebudu, byť jsem měl možnost GuestBlogging krátce v betaverzi otestovat a až na pár malých bugů fungoval velmi dobře.

.

Co lze používáním GuestBloggingu získat?

  • tématicky zacílenou návštěvnost
  • textové odkazy
  • posílit značku
  • kvalitní obsah pro svůj web
  • navázat nové vztahy
  • získat nové náhledy na svá témata

Docela doufám, že systém vnese čerstvý vítr do zaběhnutých kolejí linkbuildingu v našem českém rybníčku. Věřím, že pro majitele webů může být zajímavé publikovat kvalitní cizí obsah i zdarma, protože tím získají všechny strany.

Za systémem stojí Filip Podstavec, od něhož jste i na Linki.cz mohli číst články na téma budování zpětných odkazů. Držím mu palce, ode mě můžete po oficiálním spuštění systému čekat recenzi. Pokud mi chcete nabídnout svůj obsah k publikaci zde, můj web v GuestBloggingu najdete také.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

Vše o budování zpětných odkazů