Vše o budování zpětných odkazů

KupČlánek 2.0 je tu

Po dvaceti týdnech provozu pay per post systému KupČlánek spouští jeho autor vylepšenou verzi s označením 2.0. Co by měla přinést nového?

Data z tiskovky

kup-clanek-logoVíce než 80 změn v obsluze systému vychází z podnětů uživatelů. Sám jsem jich našel poměrně dost a práci se systémem velice stěžovaly. Dalším vylepšením prošly notifikace, kdy je možné informace o změnách sdružovat k zasílání v požadované frekvenci.

Komunikace mezi uživateli je již chvíli v provozu a má za cíl zkrátit některé procesy. Verifikace všeho správcem systému je podle mě opravdu opruz.

Data o návštěvnosti webů by měla zajímat každého, kdo si chce koupit článek. Nová verze systému umožní webům tahat data přímo z Google Analytics.

.

Pokud vás zajímají data o systému, pak níže přikládám infografiku, kterou jsem obdržel.

Můj komentář

Tento příspěvek jsem napsal na základě zprávy, kterou jsem obdržel od provozovatele systému před spuštěním nové verze webu. Osobně se už snažím služeb PPP systémů využívat minimálně, i když v minulosti tomu bylo jinak. Weby sdružené v systému KupClanek.cz jsou totiž jednak velmi lehce identifikovatelné, a také obsahují pouze weby, které se aktivně věnují prodeji obsahu a odkazů, majitelům často slouží primárně k monetizaci,  což je na nich a jejich obsahu patrné, přičemž tato výtka směřuje ke všem systémům na našem trhu.

Pokud už se chcete věnovat budování zpětných odkazů přes pay per post metodu, zkuste si hledat a oslovovat weby sami. Nejlepší odkazy jsou totiž z webů, jejichž majitelé o SEO neslyšeli, nebo na něm nemají postavený svůj obchodní model, ať už hlavní, nebo vedlejší.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


Infografika - KupClanek.cz

O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

2 komentáře

Vše o budování zpětných odkazů