Vše o budování zpětných odkazů

Link Log 13/2015

Další týden před námi, je čas na shrnutí článků, které mě okolo odkazů zaujaly tento týden.

Jak na SEO profily konkurence

Tvůrci URL Profileru produkují moc užitečné návody. Naposledy o tom, jak posbírat data z odkazové výkonnosti konkurence a dát je do souvislosti s jejími výsledky na vybrané fráze. S tímle si opravdu můžete vyhrát.

Oblíbené nástroje expertů

.

Matthwe Woodward oslovil 29 kolegů z oboru s dotazem, jaké nástroje jsou pro ně zásadní, aby uspěli. Mimo služeb, které jsou oborovým standardem najdete i pár, které až tak v povědomí nejsou. K prozkoumání jsem si odložil na lokální SEO zaměřené BrightLocal a WhiteSpark. Píšete anglicky, může vás zaujmout Headline Analyzer. Příznivci „301 linkbuildingu“ se mohou registrovat k právě dokončovanému nástroji pro práci s exporovanými doménami PBN Lab. Pro práci s klíčovými slovy na stránce pak zkuste Keyword Density Tool, abyste to s nimi v textu nepřepískli.

Indexuje Google odkazy, které máte v Gmailu?

Ne. Delší verze zde🙂 Z podobného soudku je i další test, jestli Google bere v potaz i „odkazy“, které nejsou v textu jako hyperlink. K indexaci ano, vliv na SERP neprokázán. Celý článek tady.

Tipy pro broken link building

Zajímavé tipy pro e-mailing v případě, že chcete nahradit něčí nefunkční odkazy vašimi, vyšel na Setalks.com.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

Vše o budování zpětných odkazů