Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 33 – 2014

I v na začátku druhé poloviny srpna tu mám výběr odkazů na zajímavé články na téma linkbuilding.

Přehled zajímavých zdrojů

Linkbuildingový blog Linkarati připravil docela zajímavou sbírku odkazů na zdroje, nástroje nebo zajímavé osoby v našem oboru. Něco budete určitě znát, ale jsou tam i méně známé tipy.

Aktualizace Google Webmaster Guidelines

Google nově zařadil guest posty nízké kvality mezi stránky, které vnímá jako ty s málým nebo nulovým množstvím originálního obsahu. Aktualizace se objevila v anglické verzi, v té česky psané jsem ji nedohledal.

Jak získat více linkjuice bez nových odkazů?

Lukasz Zelezny publikoval na blogu na LinkedIn článek zaměřený na praktiky s přesměrováním stránek, na něž máte získané nějaké odkazy, za účelem posílení jiných stránek.

Poslední středa, Seznam a penalizace

.

Pokud jste do teď nevěděli, jak Seznam řeší penalizace, mohli jste se to dozvědět živě na Poslední středě. Jestliže jste tam nebyli, H1.CZ všechny informace pěkně shrnula na svém blogu.

Wikigraber

Pěkný nástroj, který prohledá anglickou Wikipedii podle vašeho zadání a vypíše stránky, které požadují doplnění citací nebo obsahují mrtvé odkazy, se jmenuje Wikigraber. Jak tohle dělat u české Wiki se dozvíte v chystaném článku na mém blogu.

A co zajímavé jste za poslední týden četli vy? Dejte mi vědět v komentářích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů