Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 34 – 2014

Co nového přinesl končící 34. kalendářní týden v oblasti budování zpětných odkazů? Podívejte se na týdenní výběr.

Začátečníkův průvodce linkbuildingem

Ve středu Moz.com přiložil pod kotel a vydal letošní edici průvodce linkbuildingem pro nováčky. Podle sedmi rozsáhlých kapitol se může vzdělat prakticky každý.

WhoIsMind

.

Tip na nástroj WhoIsMind, který po vložení mailové adresy ukáže domény, které jsou s touto adresou registrovány, jsem sdílel už na Twitteru. Nástroj samozřejmě není dokonalý, ale může se hodit.  Trošku jinou cestou se k podobným informacím dostanete i s Domain Tools, musíte ale mít placený účet.

Zjištění počtu sociálních sdílení

Oblíbené téma, které má více řešení. Tentokrát jsem našel návod, který využívá Screaming Frog, Shared Count a Open Refine. Naučte se to krok za krokem v opravdu podrobném manuálu. K čemu to? Můžete sledovat, co funguje vám, nebo ještě lépe, podívat se, co funguje konkurenci.

Na víc jsem toho za týden nenarazil. Pokud vy ano, dejte odkaz do komentářů. No a na konec se můžete se přihlásit do mého nového newsletteru s tipy na zpětné odkazy. Zdarma. Teď.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů