Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 35/2014

Jako obvykle v neděli tu mám výběr nových a zajímavých článků ze světa linkbuildngu.

Jak dostat více odkazů z GWT

Na blogu Link Research Toos vyšel článek se zajímavým postupem, jak se pokusit získat více odkazů, které Google indexuje k vašemu webu, z Google Webmaster Tools. Jak víte, to, co Google nabízí, je pouze vzorek, což pro potřeby některých úloh v SEO není dostačující.

Jak kontaktovat bloggery

Data z průzkumu mezi lifestyle blogery v zámoří zameřeného na jejich zkušenosti s tím, jak reagují na nabídky spoulpráce, najdete na blogu Buzzstreamu.

Měření sociálních metrik

Na tohle téma jsem tu už několik odkazů v minulosti přines nyní přidám jeden tuzemský.  Detailní návod, jak na to, přinesl na svém blogu Lukáš Pítra.

Stínování konkurence

Na Linkarati se věnují stíhování konkurence. Pokud s odkazy začínáte, je to dobrý  pro vás vhodný článek. Ovšem pozor na to, ne všechny odkazy konkurence jsou pro vás vhodné.

Metatag Exctractor

.

Znáte tento nástroj od Buzzstreamu? Vložíte seznam URL a zpět dostanete kromě URL i title a meta description. Malá vada na kráse pro tuzemce je neschopnost zobrazit diakritiku.

11 tipů na cesty k odkazům

Digital Phillppines připravili hezký seznam jedenácti přínosných taktik získání odkazů. Jako obvykle některé vycházejí z řádově většího rozsahu anglicky mluvícího internetu, myšlenkově jsou ale inspirativní.

A co vy? Četli jste něco zajímavého? A už jste se přihlásili k odběru mého newsletteru s tipy na odkazy zdarma?

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů