Jako obvykle v neděli tu mám výběr nových a zajímavých článků ze světa linkbuildngu.

Jak dostat více odkazů z GWT

Na blogu Link Research Toos vyšel článek se zajímavým postupem, jak se pokusit získat více odkazů, které Google indexuje k vašemu webu, z Google Webmaster Tools. Jak víte, to, co Google nabízí, je pouze vzorek, což pro potřeby některých úloh v SEO není dostačující.

Jak kontaktovat bloggery

Data z průzkumu mezi lifestyle blogery v zámoří zameřeného na jejich zkušenosti s tím, jak reagují na nabídky spoulpráce, najdete na blogu Buzzstreamu.

Měření sociálních metrik

Na tohle téma jsem tu už několik odkazů v minulosti přines nyní přidám jeden tuzemský.  Detailní návod, jak na to, přinesl na svém blogu Lukáš Pítra.

Stínování konkurence

Na Linkarati se věnují stíhování konkurence. Pokud s odkazy začínáte, je to dobrý  pro vás vhodný článek. Ovšem pozor na to, ne všechny odkazy konkurence jsou pro vás vhodné.

Metatag Exctractor

Znáte tento nástroj od Buzzstreamu? Vložíte seznam URL a zpět dostanete kromě URL i title a meta description. Malá vada na kráse pro tuzemce je neschopnost zobrazit diakritiku.

11 tipů na cesty k odkazům

Digital Phillppines připravili hezký seznam jedenácti přínosných taktik získání odkazů. Jako obvykle některé vycházejí z řádově většího rozsahu anglicky mluvícího internetu, myšlenkově jsou ale inspirativní.

A co vy? Četli jste něco zajímavého? A už jste se přihlásili k odběru mého newsletteru s tipy na odkazy zdarma?

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.
.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here