Vše o budování zpětných odkazů

Majestic SEO chystá vlastní Site Explorer

.

Většina lidí věnujícíchch se SEO používala k vyhodnocení počtu a zdrojů zpětných odkazů bezplatný Site Explorer od Yahoo. Ovšem po spojení Yahoo s Microsoftem přestala být služba podporována (jako náhradu můžete použit řešení doporučené Pachollinim). Naštestí se už chystá náhrada a to v režii Majestic SEO.

Majestic SEO Site Sxlorer

Už 14. února představí Majestic SEO v online webinaru novou službu Site Explorer, která bude využívat toho, že Majestic SEO mají největší mapu zpětných odkazů na světě. Tvůrci slibují, že jejich produkt překoná všechny dosavadní podobné služby.

Poznačte si tedy pondělí 14.2.2011 od 12:00 našeho času, přihlásit se můžete na této adrese.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

  • V listopadu ukončil svou činnost nástroj na sledování back linků YSE (Yahoo site explorer). Dokud se neobjeví adekvátní náhrada za YSE mnoho marketérů bude jistě vařit polévku ze sekerky. Náhradu za Yahoo site explorer možná naleznete v tomto článku.

Vše o budování zpětných odkazů