Vše o budování zpětných odkazů

Monitoruju.net – domény, hostingy, ranky a další pod dohledem

Pokud provozujete více webů a nové weby jsou vaším denním chlebem, pak se vám může hodit tip na službu Monitoruju.net, která se věnuje monitoringu cen domén, informacím o hostingu nebo sledování počtu indexovaných stránek.

Domény

Služba nabízí hromadné ověřování domén, čtení who is záznamů nebo seznam volných domén. Ideální pro všechny „investory“ do domén případně hledače vhodných volných domén pro nové projekty. Přehledně je zpracovaný ceník domén i ceník domén včetně webhostingu, data poskytují HexaGeek, Subreg, eXon, Tele3, Zoner, Ebola, GigaServer, BlueBoard, HostingSolutions, Mujhost, Relaxhosting, Forpsi, Websupport, Otoman, Stable, Multak, Kvapem, Endora, Lethost a Hosting51. Fanoušci grafů se mohou podívat na vývoj nákupní ceny .cz domény.

Hosting

.

Pěknou databázi nabízí web i u hostingových služeb, byť seznam ještě není kompletní. Parametry hostingů však musíte procházet po jednom, určitě by byla lepší volba v menu zaškrtnout parametry, které od webhostingu chci a pak se pouze podívat na filtrované výsledky.

Další služby

Monitoruju.net je schopný sledovat hodnoty GTPR, SR, Alexa Rank a několik dalších údajů, jejichž sledování za sebe považuji za podružné.

Celkový dojem

Služba běží velice krátce, zhruba 6  měsíců. Její použití bych doporučil při zakládání nových webů, jinak mi přijde relativně neužitečná, ale to je věc osobních i obchodních preferencí. V nabídce by určitě mohly být i slevové akce od hostingových společností, stejně jako třeba databáze funkčních slevových kódů, které třeba Webos rozdává na všechny směry.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

4 komentáře

Vše o budování zpětných odkazů