Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden 3/2013

Co zajímavého jsem přečetl za minulý tento týden v souvislosti s linkbuildingem a SEO?

České články

Z ukončené New Media Inspiration čerstvě po síti připlula prezentace o analýze klíčových slov od Pavla Ungra. Líbí se mi grafické provedení i edukativní styl obsahu. Ze stejné akce pochází i prezentace kolegy Filipa Podstavce na téma guestbloggingu. Popularizace této metody je u nás třeba, ve světě už se začínají ozývat i ohlasy, kdy její nadužívání, resp. používání špatných způsobem přiláká pozornost Google. S Filipem jsme už jeden hostovský příspěvek u mě realizovali, pokud máte zajímavý obsah, nebráním se dalším. Téma NMI 2013 uzavřu odkazem na postřehy Lukáše Pítry z této akce.

Jako tornádo se českým (nejen) SEO webem prohnalo video o tom, jak se Hitler dověděl, že SEO vyšlo z módy. Teď bude frčet inbound.

Ergonomie webů a eshopů přímo nesouvisí se SEO, ale téma je to zajímavé a záznam prezentace Jana Kvasničky na toto téma vám pomůže, aby z vás nebyl fachidiot:)

Anglické články

Z minulého týdne pochází zamyšlení o sémantickém webu budoucnosti a linkbuildingu bez odkazů.

Ultimátní průvodcem pokročilým guestbloggingem byl publikován na SEoMoz. Dvacet věcí, na něž byste se měli zaměřit, 20 dalších, jimž se vyhnout a tuna dalších praktických tipů.

Jaké jsou výsledky ze 4 měsíců testování Google Disavow Tool se dočtete na SEO Wizz.

.

Co se změní v SEO reportingu v roce 2013, o tom píše John Doherty. Jak překonat (not provided) a další, zaujal ě anglický termín guesstimate.

Nepáchněte jako spam! Tipy na efektivní vyhledávání a práci s odkazovými příležitostmi přináší SEO Hacker.

A co zajímavého jste četli vy?

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů