Opět jsem si pro vás připravil kolekci zajímavých článků na téma budování zpětných odkazů a SEO.

7 tipů, jak odhalit konkurenční odkazová aktiva nabízí článek na blogu SEER Intractive. Vyhledejte stránky, které u konkurence získávají nejvíce odkazů a inspirujte se tímto obsahem. Sledujte sociální účty svých soupeřů a jejich brandy přes vhodné nástroje.

100 tipů pro linkbuildery zachycených od řečníků na LinkLove 20013 je prezentováno na blogu Koozai. Spousta pěkných myšlenkových konstrukcí. U těhle článků mě vždycky napadá, že i když je SEO v angličtině mnohem více konkurenční prostředí, nabízí také mnohem více možností a způsobů, jak dosahovat svých cílů a vymýšlet nové postupy a triky.

Kdybyste chtěli potrénovat své dovednosti pro budování zpětných odkazů, pak můžete zvážit investici 67 dolarů do kurzu u PointBlankSEO. Jakmile dočtu Ultimate Guide to Link Building a obsáhlé pdf Linkbuilding Made Simple, nejspíš se přihlásím, částka není nijak závratná. Mimochodem, je mezi čtenáři nějaký odběratel Link Moses Private od Erica Warda?

Pět tipů na rozšíření Google Chrome přinesl nedávno Search Engine People. Používám všechny a vám je taky můžu doporučit.

Jak uzdravit web po zásahu Tučnákem nebo Pandou, na to odpovídá článek na blogu Internet Marketing Ninjas. Najdete v něm pět hlavních kroků, jak na to.

Že opakování je matka moudrosti ukazuje svým posledním článkem s kolekcí všech Google guidelines pro SEO Pavel Ungr.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.

.

3 KOMENTÁŘE

  1. Těch 5 pluginů – to je dobrý tip, díky za ně .. před měsícem jsem přešel na nový notebook a mám Chrome pořád čistý jak dětskou prdelku, tak hned něco otestuju 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here