Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č.11/2013

Opět jsem si pro vás připravil kolekci zajímavých článků na téma budování zpětných odkazů a SEO.

7 tipů, jak odhalit konkurenční odkazová aktiva nabízí článek na blogu SEER Intractive. Vyhledejte stránky, které u konkurence získávají nejvíce odkazů a inspirujte se tímto obsahem. Sledujte sociální účty svých soupeřů a jejich brandy přes vhodné nástroje.

100 tipů pro linkbuildery zachycených od řečníků na LinkLove 20013 je prezentováno na blogu Koozai. Spousta pěkných myšlenkových konstrukcí. U těhle článků mě vždycky napadá, že i když je SEO v angličtině mnohem více konkurenční prostředí, nabízí také mnohem více možností a způsobů, jak dosahovat svých cílů a vymýšlet nové postupy a triky.

Kdybyste chtěli potrénovat své dovednosti pro budování zpětných odkazů, pak můžete zvážit investici 67 dolarů do kurzu u PointBlankSEO. Jakmile dočtu Ultimate Guide to Link Building a obsáhlé pdf Linkbuilding Made Simple, nejspíš se přihlásím, částka není nijak závratná. Mimochodem, je mezi čtenáři nějaký odběratel Link Moses Private od Erica Warda?

.

Pět tipů na rozšíření Google Chrome přinesl nedávno Search Engine People. Používám všechny a vám je taky můžu doporučit.

Jak uzdravit web po zásahu Tučnákem nebo Pandou, na to odpovídá článek na blogu Internet Marketing Ninjas. Najdete v něm pět hlavních kroků, jak na to.

Že opakování je matka moudrosti ukazuje svým posledním článkem s kolekcí všech Google guidelines pro SEO Pavel Ungr.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

3 komentáře

Vše o budování zpětných odkazů