Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č.17/2013

Je tu neděle a s ní další přehled novinek ze světa budování zpětných odkazů a SEO.

Už několik dnů běží nový projekt Pavla Ungra s názvem SEO je dobro. Každý den se na webu objeví jeden příspěvek odkazující na možné chyby nebo nesmyslné klientské požadavky v SEO. Pro odborníky k pobavení, pro laiky nápověda, čemu se vyhnout. A teď už do světa.

Cognitive SEO představují 3 trendy, kterým byste se v roce 2013 měli vyhnout. Zajímavostí je určitě zařazení guest postů, byť ve specifické podobě.

Distilled představili hezké průvodce pro využití anket v linkbuildingu. Princip je podobný, jako když stavíte linkbaitingové aktivity na práci se statistickými daty.

.

Na Single Grain byl pěkný článek o přípravě na očekávanou aktualizaci Google Penguin. Důležitá část článku je ta o diverzifikaci zdrojů návštěvnosti. Z archivu jsem si vytáhl i jeden starší článek na Single Grain, jak postupovat, pokud je váš web přeoptimalizovaný.

Něco málo k analytice jsem přečetl na Koozai.com – Proč je analýza landing page náhradou za měření pozic?

Četli jste něco zajímavého vy? Nemají vaši kamarádi co číst? Pošlete jim odkaz, tlačítka jsou dole:)

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů