Další týden se nám nachýlil ke konci a s ním přichází také moje sbírka zajímavých článků ze světa budování zpětných odkazů.

Pro začátečníky je tu revize těch základních způsobů, jak získávat zpětné odkazy pro nové weby. U každé z kategorií odkazů najdete přehledně seřazené výhody i nevýhody.

Ultimátní průvodce linkbuildingem je přes svůj bulvární název doopravdy velmi slušným seznamem zdrojů špičkových informací o budování zpětných odkazů. Obsahovou kvalitu navíc doprovází i slušná vizuální forma a dělení do logických kapitol.

Podobně informačně nabušeným přehled je článek shrnující 31 SEO experimentů. Tady se opravdu vzděláte.

Brickmarketing.com přináší rozhovor s Julie Joyce. Zajímavé jsou dvě části, v jedné Julie zmiňuje nové obavy majitelů webu z odkazování na cizí weby, ve druhé Julie tvrdí, že jediní lidé, kteří nevidí dostatek příležitostí, jsou ti, kteří trpí nedostatkem kreativity.

Pokud patříte mezi ně:), pak si můžete přečíst 3 tipy, jak prorazit svůj blok při budování odkazů od Erin Everhart.

Naučt jie se poznat rozdíly mezi zásahem od Penguin 2.0 a penalizací za nepřirozené odkazy. Na téma Penguin 2.0 a penalizace budeme s diskutovat s Filipem Podstavcem 26.62013  v rámci Poslední středy.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.

 

.

2 KOMENTÁŘE

  1. Zaujal mě článek jak poznat rozdíl mezi zásahem od Penguin 2.0 a algoritmickou penalizací. Zásah Penguin 2.0 je přeci algoritmická penalizace, ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here