Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č.27/2013

Na konci týdne tu pro vás mám opět souhrn zajímavých novinek z oblasti linkbuildingu a příbuzných oborů.

Matt Cutts před nedávnem na Twitteru potvrdil, že Disavow Tool může pomoci při řešení penalizace související s Penguinem.

O využití prodejních schopností a postupů v linkbuildingu píší na blogu Powerful SEO Copywriting. Doporučuji přečíst a zapracovat.

.

Zajímavé tipy z rozhovoru s Brianem Deanem aka Backlinko najdete v tomto článku. Zapomeňte na mikrostránky, nevěřte tipům z fór a nejlepší nakonec. Ani královský obsah sám nepřitahujte odkazy. Musíte mu pomoct.

 Placený odkaz nemusíte mazat, pokud je užitečný pro návštěvnost, řešením je nofollow, na každá stránka s malou autoritou je problém a další dobré tipy najdete v článku 5 mýtů o odstraňování manuálních penalizací.

Líbilo se mi i starší interview s Jonem Cooperem z PointBlankSEO o guestbloggingu, katalozích a oblíbených nástrojích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

  • Ač se to moc často neděje, článek na internetmarketing.com mi dal pár nových myšlenek, takže díky za tip. „Broken Link Building Technique“ v uvedené podobě je přímo geniální.

Vše o budování zpětných odkazů