Na nedělní podvečer jsem si pro vás připravil opět něco málo odkazů na zajímavé počtení. Dejte si kafe, zákusek nebo co máte rádi a pojďme na to.

Drago na svém blogu upozornil na chystanou úpravu algoritmu Google známou jako Page Layout Algorithm (PLA). Tou by Google chtěl poskytnout stránky, které podle jeho názoru servírují uživateli nadměrné množství obsahu. Myšlenka je to zajímavá, jsem zvědavý na dopad na zpravodajské weby.

Malé velké best of českých článků na téma webového copywritingu si připravil Martin Tomčík. Článek je taky hezká ukázka, jak na linkbaiting. Seznamy fungují spolehlivě a článek se celkem úspěšně prohnal českým Twitterem.

Podívejte se také na slidy k přednášce Užití sociálních sítí v SEO od Pavla Ungra z H1.

Eric Enge se na SearchEngineWatch ptá, jestli nastal konec linkbuildingu, jak jsme jej znali a milovali. Bude nutné se mimo klasických metod linkbuildingu adaptovat na nové podmínky a  aktivně se pohybovat v sociálních sítích a dalších místech, které mohou mít vyhledávače zařazeny jako signály ve svých algoritmech. U odkazů už nepůjde primárně o linkjuice, což správný linkbuilder dávno ví:)

Pokud jste četli něco zajímavého vy, podělte se v komentářích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.

.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here