Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 31

Nalejte si něco dobrého a pojďte se podívat na další týdenní přehled zajímavých článků o linkbuildingu a SEO, na něž jsem v tomto týdnu narazil.

Moc pěkný přehled různých typů odkazů, jejich funkce a efektitvity na dnešním internetu před nedávnem publikovala Julie Joyce na Seach Engine Watch. Na stejném webu si můžete přečíst i přehled funkcí v Bing Webmaster Tool.

Článek doslova přetékající statistikami z průzkumu  CTR v SERP Google vyšel začátkem července na blogu SEOmoz. Aneb proč má „pozice“ v SERP význam;-)

Pěkný checklist pro přípravu budování zpětných odkazů si můžete přečíst na eMentorMarketing.

.

Pokud umíte německy, můžete si přečíst 6 tipů na linkbuilding dle Matta Cuttse na webu Stefana Koehna. Pokud ne, pak jsou to následující: žádné automatizované odkazy, žádné odkazy ze spamových katalogů, nekupujte odkazy, widgety, žádné odkazy ze spam blogů a nakonec myslete na variabilitu.

Jestliže si chcete opravdu hodně počíst (u mě třeba teď prší), pak se podívejte na přehled 49 článků na téma linkbuilding na webu Jason Acidreho alias Kaiser The Sage. Přehled samotný je mimojiné pěknou ukázkou taktiky, jak vzít starý obsah, nově jej zabalit s přidanou informační hodnotou a šířit jej dále. Pomůžete návštěvníkům a odkazy také přijdou.

Vaše tipy na zajímavé články také čekám v komentářích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

Vše o budování zpětných odkazů