Je tu neděle a s ní opět výběr článků z oblasti SEO a linkbuildingu, jenž mě zaujaly.Hned první článek je ale mimo hranice SEO, Lukáš Pitra se moc hezky zamyslel, jak dostat víc lidí k dokončené objednávce. Článek je vhodný pro i majitele eshopů, aby věděli, co od svých podřízených nebo externích agentur chtít.

Anglicky psaný článek 13 způsobů, jak okořenit váš marketingový obsah daty, je vhodnou insipirací, pokud chcete psát obsah, který bude sám přitahovat zpětné odkazy.

O chystaných změnách pro SERP na brandové fráze u Google píše Drago. Pokud vlastníte hledanou značku, můžete se těšit, ostatní to naopak budou mít těžší anebo budou nuceni více investovat do PPC.

Pokud jste hračičky, můžetesi pohrát s pěkným návodem na vizualizaci zpětných odkazů u vaší stránky. Angličtina a Excel nutností.

Další článek není z tohoto týdne, ale nabídka 50% slevy na první měsíc používání nástroje pro analýzu zpětných odkazů Ahrefs od Filipa Podstavce by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Na blogu Buzzstream mě zaujal článek 10 blogů, které by měl číst každý linkbuilder…které nejsou o linkbuildingu. Nadpis je samozřejmě malý trik, ale našel jsem tak novou potravu do mé RSS čtečky.

V týdnu jsem také aktualizoval seznam blogů s dofollow komentáři. Jak s ním naložíte, je na vás.

Dnešní Nedělní čtení uzavře článek od Sujana Patel na téma 30 pokročilých technik linkbuildingu, na nějž na Twitteru rafinovaně bez  odkazu upozornil Pavel Ungr.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.

.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here