Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 37

Šedivá ospalá prohibiční neděle, ideální čas na rekapitulaci zajímavých článků o linkbuildingu a SEO. Udělejte si drink a jdeme na to.

Začneme v českém SEO rybníku. Jak poznat, že je váš web penalizován, se dozvíte na blogu agentury RobertNemec.com. Pěkně shrnuto ve dvou dílech.

Janko Januška se zamyslel na vlivem nofollow odkazů na SEO.

Pěkné srovnání služeb odkazových indexů se objevilo na webu SEOBook.com. Potěšily mě hlavně výsledky služby Ahrefs, kterou aktuálně zkouším a zatím se mi velmi líbí.

Tipy a nástroje pro srovnávací analýzu ve velmi obsáhlé článku představují na webu SEER Interactive. Jestli máte rádi grafy, pak je to text přesně pro vás.

Po velmi dlouhé odmlce se objevil příspěvěk na blogu Kanaďanky Melanie Nathan, v němž rozebírá Tři unáhlené post-tučnákovské linkbuilding mýty a jak se jim vyhnout.

.

Dvacet vlastností kvalitního linkbuildera popisuje Sujan Patel na blogu Single Grain.

Jak dělat linkbuilding přes komentáře na blozích se dozvíte v prvním bodu článku 8 link building methods that market your site. Tento článek doporučuji hlavně místním komentujícím, komentáře totiž vyžadují kreativitu a přidanou hodnotu. Malý tip ode mě, majitelé blogů na WordPressu vidí vaši IP, takže X komentářů pod různým jménem s  různými odkazy vás jednoduše prozradí:)

Vaše tipy na zajímavé články očekávám v komentářích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

Vše o budování zpětných odkazů