Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 40

Do Česka konečně dorazil podzim, za okny ocelová šeď a provazy deště, ideální doba pro oborovou četbu. Opět tu mám kolekci zajímavých článků z oblasti linkbuildingu nebo SEO obecně.

Velkou „událostí“ tohoto týdne je spuštění ještě více revolučního nejmenovaného SEO analyzátoru. Pěkný obchodní trik, na jehož aplikaci musíte mít žaludek, celkem po právu vyvolává reakce odborné veřejnosti. Pavel Ungr z H1.cz na svém blogu nenechal na uvedeném analyzátoru nit suchou. V obdobném stylu hodnotí službu i Martin Matějka a v návaznosti na tuto službu doporučuje zapojit selský rozum i Lukáš Pítra. Nejdrsnější vyjádření – věren svém stylu – předvedl Daniel Dočekal.

I tom, jak pokračuje testování placených reklamních postů na Facebooku, se dočtete na webu M-Journal.cz.

.

Jak se bránit vyčerpání nápadů a zdrojů při linkbuildingu, o tom píše Skyrocket SEO.

Pěkný rozhovor s Ericem Wardem si můžete přečíst na na blogu Brick Marketing. Zaujalo mě, že jako zatím nejvíce zneužívanou linkbuildingovou taktiku vidí stále komentářový spam.

Kanaďanka Melanie Nathan připravuje sérii ebooků na téma jak získávat kvalitní zpětné odkazy. Knihy pochopitelně nebudou zdarma, pokud chce být informování o datu vydání, můžete se zapsat do formuláře na jejím blogu.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

3 komentáře

Vše o budování zpětných odkazů