Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 50

Ke konci neděle mám pro vás opět výběr zajímavých článků z oblasti SEO nebo blíže k budování zpětných odkazů.

České články

Pavel Ungr na blogu popisuje, co vše uvést do žádost o opětovné posouzení webu u Google. Na Facebooku článek doplnil o vtipné popíchnutí Effectixu:)

Filip Podstavec pomalu morfuje do data minera a publikoval přehled nejsdílenějších článků tří publikačních gigantů zaměřených na vyhledávače.  Nejsdílenější články gigantů v online marketingu RSS komentářů.

Anglicky psané články

Jak plánovat linkbuildingovou kampaň se dočtete na State Of Search. Troška filosofie, něco málo o financích a také o lidech.

Sice už poněkud starší, ale obsahově gigantické shrnutí 47 zdrojů pro budování zpětných odkazů v roce 2013 na blogu SEOMoz.

O tom, jestli rok 2013 bude rokem obrození placených odkazů, se rozepsala Julie Joyce na Search Engine Land.

.

MajesticSEO uvolnil šikovné rozšíření Backlink Chrome Analyzer pro prohlížeč Google Chrome, v plném rozsahu je přístupné uživatelům placených tarifů, na některé služby stačí i základní registrace. Doufám, že Ahref.com brzy zareagují.

SkyRocket SEO publikovali příležitosti pro lokální linkbuilding, které byste neměli minout.

Zajímají vás takřka konkrétní příklady obnovy webu za použití Disavow Tools (nástroj pro distancování se od zpětných odkazů)? Mrkněte na SEOWizz.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů