Ke konci neděle tu pro vás opět mám tipy na zajímavé články z oboru budování zpětných odkazů.

Na Wordtrackeru jsem našel už starší, ale zajímavý článek s názvem 59 seznamů, které musíte mít, abyste budovali odkazy. Zařadil jsem si do to-do listu na začátek dalšího roku, některé tipy mě zatím vůbec nenapadly.

CornwallSEO tvrdí, že musíte zapomenout na link building, abyste se dostali k odkazům. Opět vše směřuje k obsahu, ale i při plánování obsahu je třeba přemýšlet nad tím, jestli má vůbec potenciál nějaké odkazy získat. Takže já říkám, na link building nezapomínat, ale nedělat pouze a jen link building.

Erin Everhart na SE Land shrnuje uplynulý rok v linkbuildingu. Opět zmiňuje současnou vlnu zájmu o content marketing, což je dobře, nicméně kdo chtěl mít dobré odkazy už dříve, musel se obsahu věnovat. Ostatní musejí dobíhat rozjetý vlak.

Z Austrálie přináším 27 expertů a jejich tipy pro budování odkazů pro rok 2014. Některé jsou slabota, jiné se mi líbí, třeba ten od Brian Deana nebo Tad Chefa o osobním setkávání.

Z SE Land ještě zmíním video rozhovor s Rogerem Montii z Martini Buster.

Google potvrdil, že snížil viditelnost autorských obrázků v SERP.

Nakonec mě docela pobavila interpretace tweetu od Matt Cuttse na SE Land, kdy Barry Schwarz Cuttsův tweet „Vlastně se snažíme minimalizovat velké aktualizace přes svátky“ interpretuje jako popření velké aktualizace. To ale ve větě vůbec nezaznělo:) Google ostatně nekomentuje vše, například změny ze 17.1.2103, které jsem zaregistroval u jednoho z webů také, nekomentoval nikdy.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.

.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here