Ano, dnes není neděle, ale bohužel jsem neměl čas připravit souhrnný přehled zajímavých článků na téma linkbuilding a SEO dříve. Snad to nevadí a najdete si čas na přínosný obsah i v pondělní večer.

O tom, že by rok 2013 měl být přeměnou link buildingu na brand building, píší na Search Engine Journal. V deseti bodech se dozvíte, jak na to a možná oživíte své aktivity v oblasti komentářů a diskusních fór.

Nedělní čtení  - týden č. 8

Jak měřit návratnost investic do budování zpětných odkazů? Julie Joyce skvěle píše  na Search Engine Watch. Tamtéž od stejné autorky najdete velmi obsáhlých 131 tipů pro legitimní linbuildingové strategie a také návod, jak provádět odkazový audit od Chucka Price.

Nevyhnutelná smrt linkbuildingu? Jon Cooper na PointBlankSEO rozebírá historické a současné metody budování zpětných odkazů a nabízí pěkné závěry.

Pěkný přehled 8 více či méně známých Google Spreadsheetů pro SEO, sociální média a tvorbu obsahu nabízí web Boom Online Marketing.

Nakonec k prostudování doporučuji i aktuální kauzu brits verze webu Interflora [zde, zde na Search Engine Land a analýzu od Davida Naylora). Poučení? Pozor na odkazy v tzv. advertorialech, jinak pro Vás v SERP zbyde místo pouze v AdWords blocích.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!Nedělní čtení  - týden č. 8.

.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here