Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 30 – 2014

Co nového na poli zpětných odkazů? Podívejte se, co mi uvízlo v záložkách.

Odkazy bez obsahu?

Co dělat, když prostě nemáte rozumný obsah na webu? Zajímavé tipy poskytlo na 20 expertů na blogu Ahrefs.

Google Alerts v novém kabátku

Google dal nový vzhled službě Alerts. Dřív jsem měl tuto službu velmi rád, ale už před dlouhou dobou se zhoršila a proto primárně používám placený Mention, který poskytuje mnohem lepší výsledky.

LinkPatrol pro WordPress

Search Engine Journal vydal vlastní plugin pro kontrolu odkazů na webech poháněných WordPressem. Nezkoušel jsem, někomu se může hodit. Osobně pro kontrolu webů v rámci technických auditů používám Screaming Frog, ale jako neplacené řešení může být plugin fajn.

Quality Rating Guidelines od Google

.

Jak ten Google vlastně hodnotí weby? Uniklá verze 5.0 interního dokumentu od Google je doporučená četba!

13 jednoduchých SEO procesů

Jason Acidre rozepsal své tipy na 13 SEO procesů, které mu pomáhají v práci. Jako obvykle dlouhé, jako obvykle velmi výživné.

Dlouhodobé vztahy

Tipy, jak budovat vztahy s lidmi, kteří stojí za weby, co vás zajímají, přináší Linkarati. Platí, že je nutné přistupovat k lidem tak, jak chcete, aby přistupovali oni k vám. Je to běh na dlouhou trať, ale vyplatí se.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

Vše o budování zpětných odkazů