Vše o budování zpětných odkazů

Placla navyšuje minimální cenu poptávky

.

Tuzemský PayPerPost systém PlaCla před pár dny oznámil několik novinek v systému.

PlaCla - český pay per post systémTou první je, že navyšuje minimální cenu poptávky ze 190 na 200,- Kč. Změna to není nijak tragická, při plánování rozpočtu si nezapomeňte přičíst ještě DPH, o něž PlaCla navýší zálohovou fakturu.

Druhou zavedenou novinkou se PlaCla snaží omezit počet nekvalitních webů s v systému. Jako měřící kritérium si zvolil Srank a Alexa Rank,  nově přijaté weby pro publikování článků musejí mít sRank na hodnotě minimálně 2 a Alexa Rank pod 15 milionů. Weby již registrované a neplnící kritéria budou postupně ze systému vyřazeny. V návaznosti na nasazení nového Seznam bota se jedná o rozumný krok, při zadání poptávek jsem se obvykle musel probírat hromadou otřesných webů.

Poslední aktualizací je úprava pravidel používání, kde inzerentům přibyla možnost požádat o zpětné vyplacení nevyužitého kreditu. Pro ty, kdo nehodlají Placlu využívat pravidelně, je to jistě velmi dobrá zpráva, navíc to podporuje pozitivní image služby.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů