Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – týden č. 16 – 2014

I na konci 16. týdne letošního roku tu mám výběr zajímavých článků ze světa linkbuildingu.

Staňte se ninjou broken linkbuildingu

Na blogu Top 5 SEO vyšel článek s návodem, jak postupovat, pokud se chcete věnovat broken linkbuildingu, tedy využívat odkazů na již neexistující nebo zastaralý obsah.

Stěhovákova metoda

Jak jinak v praxi využít neexistujcí odkazy, o tom je i případová studie na webu Briana Deana. K této taktice potřebujete pouze svůj vlastní obsah a hodně průzkumu.

Odkazové audity a řešení penalizací

.

Prezentace Garetha Hoylea z LinkRisk z SMX v Mnichově se ve druhé půlce zaměřuje na postup, jak řešit penalizace. Pro zkušené krotitele v ní ale není mnoho nového.

Odkazy z patiček podle Google

Na HISWebMarketing posbírali zajímavou kolekci vyjádření různých lidí z Google na téma odkazy z patiček stránek. Jedná se o informace, které ocení hlavně agentury a tvůrci šablon, ze závěrů na konci vybírám jeden – čistě brandový odkaz by měl být OK, pokud součástí vašeho brandu není nějaké klíčové slovo. Na téma patiček psal minulý týden i Lukáš Pítra.

Na konec jedno avízo – Medio bude i letos pořádat SEO Restart. Zatím je veřejně známé pouze datum a to 16.6.2014.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

1 komentář

  • Letos asi bude seo restart převážně o gynekologii resp. Perinatologii, viz. menu: Přenášející a témata 😀

Vše o budování zpětných odkazů