Vše o budování zpětných odkazů

LinkedIn zařízli Rapportive

Akvizice Rapportive, populárního rozšíření, ze strany LinkedIn dnes přinesla první špatné výsledky.

.

Rapportive, o němž jsem zde psal v únoru loňského roku, přinášel k vašim mailovým kontaktům čerstvé informace ze světa sociálního sítí. Měli jste tak přehled a případně v mailech reagovat osobněji laděnou poznámkou, případně se dozvědět něco zajímavého. To je teď minulosti, nově vidíte pouze kontakt z LinkedIn.

Logo Rapportive

LinkedIn tak kompletně zničili skvělý nástroj, já osobně rozšíření mažu a nerozumím tomu, co si od toho LinkedIn slibuje. Rapportive mělo údajně přes 300 tisíc uživatelů, docela by mě zajímalo, kolik jich po této akci zůstane. Jako náhradu můžete zkusit FullContact nebo Vibe, který podle promo videa vypadá docela dobře, účet zdarma získáte za sdílení na některé ze sociálních sítí.


Zdroj: http://ahamlett.com/blog#linkedin-neutered-rapportive-today

O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

2 komentáře

    • Možná to chtějí dělat jako Twitter, stahovat vše k sobě. Za mě škoda a v mých očích to LinkedIn na popularitě nepřidalo. Rád bych viděl čísla uživatelů Rapportive za nějaký čas po změně.

Vše o budování zpětných odkazů