Vše o budování zpětných odkazů

Panda dorazila na český Google

Google dnes na svém českém blogu oznámil, že úprava vyhledávacího algoritmu, známá pod jménem Panda nebo Farmer Panda, byla dnes spuštěna do výsledků hledání dalších jazyků, mezi nimiž je i čeština. Co to bude v praxi znamenat?

.

O prvních odezvách na nasazení Panda algoritmu do US indexu na jaře tohoto roku jsem tu již psal. Začátkem dubna jsem i zmínil, jak bych za sebe viděl další vývoj v oblasti article marketingu, který by měl směřovat k tématické specializaci webů a důslednému hlídání originality obsahu, případně nasazování článku na cizí weby po dohodě s jejich vlastníky.

České PR weby a Panda

Google dnes na svém blogu píše, že oproti spuštění Pandy v US indexu, kdy bylo změnou algoriotmu ovlivněno až 12% anglických výrazů, nyní bude pro většinu jazyků mít uvedená změna algoritmu dopad „pouze“ na 6 – 9% hledaných dotazů.

S ohledem na datum spuštění by se první výsledky v objemech návštěvnosti z vyhledávání mohly dostavit již v průběhu následujících dnů.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů