Našli jste zajímavou stránku a chcete vědět, jestli nepatří do  něčí webové sítě, farmy nebo jen konkurenci? Hledáte podobné weby, nebo chcete znát sousedy na stejné IP adrese?  Zkuste službu SpyOnWeb.

Online nástroj SpyOnWeb po zadání URL zobrazí IP adresu serveru, kódy Google Analytics nebo Google AdSense, které má daná URL v kódu stránky, PageRank, Alexa Rank a čas poslední aktualizace.

K nalezeným kódům Gogle Analytics/Google Adsense přiřadí i další URL, které mají v kódu identické údaje. Uvidíte tak snadno propojené weby, jako například v případě stránky prclanky.org.

SpyOnWeb
Výsledky hledání pro URL prclanky.org

Nezkoumal jsem, jak dalece jsou data rozsáhlá nebo aktuální. I stávající objem výsledků poskytuje zajímavé a relativně dostačující údaje.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.
.

6 KOMENTÁŘE

  1. Vyzkoušel a zdá se mi že docela dost webů se mi v přehledu neobjevilo. A pak jsem zjistil čím to je. Google Analytics má na 1 profil limit max 50 webů. Jakmile je přesáhneš, tak si musíš udělat nový profil v rámci GA účtu. Ten má ale jiný UA kód. Takže najdeš maximálně 50 souvisejících webů a případně pak můžeš prohledat domény na stejném serveru jestli nemají jiný UA kód a jestli nepatří ke stejné původní doméně. Ale i tak je ten přehled dost slušný. Dík za super tip na špehovací nástroj 😉

  2. Pěkné, jsem se si nikde nevšiml, proč to některé weby vůbec nebere. Moji doménu to ukáže, ale sousedovic, kterou taky zpravuju ne. Napoví někdo?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here