Vše o budování zpětných odkazů

SpyOnWeb – hledejte sítě webů

Našli jste zajímavou stránku a chcete vědět, jestli nepatří do  něčí webové sítě, farmy nebo jen konkurenci? Hledáte podobné weby, nebo chcete znát sousedy na stejné IP adrese?  Zkuste službu SpyOnWeb.

.

Online nástroj SpyOnWeb po zadání URL zobrazí IP adresu serveru, kódy Google Analytics nebo Google AdSense, které má daná URL v kódu stránky, PageRank, Alexa Rank a čas poslední aktualizace.

K nalezeným kódům Gogle Analytics/Google Adsense přiřadí i další URL, které mají v kódu identické údaje. Uvidíte tak snadno propojené weby, jako například v případě stránky prclanky.org.

SpyOnWeb
Výsledky hledání pro URL prclanky.org

Nezkoumal jsem, jak dalece jsou data rozsáhlá nebo aktuální. I stávající objem výsledků poskytuje zajímavé a relativně dostačující údaje.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

6 komentářů

  • Vyzkoušel a zdá se mi že docela dost webů se mi v přehledu neobjevilo. A pak jsem zjistil čím to je. Google Analytics má na 1 profil limit max 50 webů. Jakmile je přesáhneš, tak si musíš udělat nový profil v rámci GA účtu. Ten má ale jiný UA kód. Takže najdeš maximálně 50 souvisejících webů a případně pak můžeš prohledat domény na stejném serveru jestli nemají jiný UA kód a jestli nepatří ke stejné původní doméně. Ale i tak je ten přehled dost slušný. Dík za super tip na špehovací nástroj 😉

  • Pěkné, jsem se si nikde nevšiml, proč to některé weby vůbec nebere. Moji doménu to ukáže, ale sousedovic, kterou taky zpravuju ne. Napoví někdo?

Vše o budování zpětných odkazů