Vše o budování zpětných odkazů

Link Log 12/2015

Co zajímavého o zpětných odkazech uvízlo v mých záložkách od posledního shrnujícího článku?

Link buildeři v roce 2015

Na webu Topdraw se objevil obsáhlý článek s pěti otázkami pro známé osobnosti link buildingové scény ve světě. Oslovení byli Julie Joyce, Eric Ward, Ann Smarty, Christoph Cemper, Debra Mastaler a Neil Patel. Za zmínku stojí hlavně odpovědi Erica Warda.

 SEO audity s GA a SERP výsledky

Patrick Hathway, jeden z autorů URL Profileru (více o tomto famózním nástroji zde) napsal skvělý článek o tom, jak v rámci SEO auditu spojit data z Google Analytics a měření „pozic“ klíčových slov v SERP. Tohle rozhodně doporučuji nastudovat.

15 brutálních tipů pro content marketing

Že odkazy nepřijdou jen tak, je známá věc. Ross Hudgens ze Siege Media publikoval nabušený příspěvek s 15 tipy, jak promovat obsah a zvýšit jeho dosah. Tohle je opravdu top post.

Link building s užitím vašeho profilu na sociální síti

.

Parádní a přitom jednoduchý tip jsem našel na Builtvisible. Najděte, kdo odkazuje na vaše sociální profily, ale ne na váš web. Návod zde.

Link Miner rozšíření

Pokud jste nezaznamenali, připomenu nové rozšíření pro broken link building z dílny Jona Coopera z Point Blank SEO. Oproti jiným přidává export do csv a metriky z Ahrefs.

20 tipů pro lokální SEO

Najdete na Local Visibility System.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů