Zpětné odkazy zdarma č. 7 – věnuj svůj um

0

Už je to více, než rok, co jsem publikoval nějaký tip na zpětné odkazy zdarma a je na čase tento seriál oživit. Dnešní doporučení bude pro profesionály všeho druhu, co se nebojí věnovat svůj čas jiným zdarma.

.

Existuje totiž hezká online služba, kde můžete, pokud něco doopravdy dobře umíte, nabídnout své schopnosti a čas neziskovým organizacím. On služba se jmenuje Umsemumtam a v současnosti sdružuje 300 neziskových organizací a skoro 500 registrovaných profesionálů ze všech oborů.

Um Sem Um Tam logo

Každá neziskovka i profesionál zde má svůj profil, v němž můžete mít odkaz na Vás web a sociální profily. V systému si vyberete, které obory aktivit neziskových organizací vás zajímají a definujete své schopnosti. K nim vám poté chodí e-mailem notifikace na nové výzvy.

Profil vám také pomůže s osobním brandingem, stránka má titulek s Vaším jménem a zapojení do takových aktivit určitě podpoří váš kredit, pokud si na vás někdo bude hledat reference. Samozřejmě reference bude o to lepší, čím víc aktivit pro neziskovky vykonáte, všechny jsou totiž vidět ve vašem profilu.

Umsemumtam.cz je postavena i na určité gamifikaci, kdy za veškeré aktivity získáváte určitý počet bodů a neziskovky i profíci jsou řazeni do žebříčků.

Registraci bych vám doporučil pouze v případě, že byste opravdu chtěli nabídnout své služby a vykonat čas od času daňově nezvýhodněný dobrý skutek. Benefitem pro ty aktivní budou i nové kontakty, protože na kontaktech stojí zase obchodní svět. Jdete do toho?

❤️️ Tip: podívejte se na moji tajnou zbraň pro linkbuilding!


Přidej příspěvek

Please enter your comment!
Please enter your name here