Po posledních aktualizacích algoritmu Google se objevily doporučení k odstranění a nepoužívání site-wide odkazů. Jak toho dosáhnout ve WordPressu, kde se běžně všechny widgety zobrazují s každou jednotlivou stránkou a nechcete zasahovat přímo do zdrojového kódu? Stačí šikovný plugin  s názvem Display Widgets Plugin.

Instalace

Display Widget plugin si stáhněte, běžným způsobem nainstalujte a aktivujte. Ke každém widgetu vám po aktivaci nově přibude několik roletek a malých checkboxů s nastavením parametrů pro zobrazení, jako to ukazuje následující screenshot.

Display Widget Plugin

Co umí

Základní volbou je zapnutí nebo vypnutí zobrazování zvoleného  widgetu. Tento parametr můžete dále omezit podle typu uživatele a následně samozřejmě podle jednotlivých stránek nebo kategorií webu. Stránky s příspěvky můžete přidávat také za pomoci jejich číselného ID.

Plugin můžete mimo práce s externími nebo interními odkazy využít i pro práci s reklamními formáty a cíleně tak zvyšovat svoje konverze či příjmy  reklamy.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!.
.

6 KOMENTÁŘE

  1. Prečo by malo Googlu vadiť, že si ja použijem sitewide odkaz? Nevidím v tom nejaký veľký zmysel. Áno percentuálne je asi pri sitewide najviac vymenených či nakúpených odkazov, ale veď to si vie postrážiť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here