Dnes mě zaujal článek na webu SEOBook, kde nabídli interview s linkbuildingovou specialistkou Melanii Nathan ze společnosti CanadianSEO. V rozhovorech z lidmi okolo linkbuildingu se většinou dočtete to samé, u Melanie mě zaujalo pár věcí.

Interview s Melanii Nathan 1Nejvíce mě oslovila její odpověď na otázku, které top 3 body by vypíchla ze svých principů. Prvním bodem bylo vyvinout systém na sledování vývoje aktivit. Druhým pak se naučit, jak být přesvědčivý a získat tak, co chci a posledním bodem bylo nesnižovat kvalitu, abych splnil termíny nebo naplnil kvótu.  Všechny tři považuji za velice trefné, zvláště pak ten druhý zmíněný.

Interview s Melanii Nathan

Melanie Nathan dále zmínila dva nástroje, které jsem neznal a to Raven Quality Analyzer a dále pak Buzzstream. Obě služby vypadají šikovně, obě jsou placené a taxy jsou dostupné spíše agenturám. 

Poslední věcí, kterou považuji za dobré vypíchnout, je její přístup k nofollow odkazům. Přestože je klienti většinou nechtějí, považuje je za součást přirozeně vypadajícího odkazového profilu. Pod to se můžu rovnou podepsat.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!Interview s Melanii Nathan.
.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here