Dnes mě zaujal článek na webu SEOBook, kde nabídli interview s linkbuildingovou specialistkou Melanii Nathan ze společnosti CanadianSEO. V rozhovorech z lidmi okolo linkbuildingu se většinou dočtete to samé, u Melanie mě zaujalo pár věcí.

Interview s Melanii Nathan 1Nejvíce mě oslovila její odpověď na otázku, které top 3 body by vypíchla ze svých principů. Prvním bodem bylo vyvinout systém na sledování vývoje aktivit. Druhým pak se naučit, jak být přesvědčivý a získat tak, co chci a posledním bodem bylo nesnižovat kvalitu, abych splnil termíny nebo naplnil kvótu.  Všechny tři považuji za velice trefné, zvláště pak ten druhý zmíněný.

Melanie Nathan dále zmínila dva nástroje, které jsem neznal a to Raven Quality Analyzer a dále pak Buzzstream. Obě služby vypadají šikovně, obě jsou placené a taxy jsou dostupné spíše agenturám. 

Poslední věcí, kterou považuji za dobré vypíchnout, je její přístup k nofollow odkazům. Přestože je klienti většinou nechtějí, považuje je za součást přirozeně vypadajícího odkazového profilu. Pod to se můžu rovnou podepsat.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


.
.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here