Vše o budování zpětných odkazů

Nedělní čtení – zajímavé články z poslední doby

Rád bych se podělil o pár z článků, na nimiž jsem v poslední době strávil nějaký čas. Některé přináší inovativní postupy, jiné naopak rekapitulují známá fakta. Opakování je ale matka moudrosti a vzdělávání není nikdy dost.

.

Tomáš Grombíř se na CopyBlogu ptá, jesli existuje SEO Copywriting. Psát texty tak, aby byly zapadaly do SEO stategie, vyžaduje přípravu. S psaním textů souvisí i myšlenka Tomáše Pospíšila z Dobrého webu – Cíl ideálního SEO ve firmě.

Marek Prokop upozorňuje, že vyplňovat v kódu meta description se vyplatí, protože jej při vkládání odkazů používá Facebook.

Jak využít Twitter k hledání možností pro guest post blogging popisuje v angličtině SEER Interactive. Metoda bude více úspěšná v angličtině, na našem internetu guest posty fungují spíše formou poraden na stavebních a kutilských webech. Každopádně dobrý tip, kterým zakončím dnešní porci čtení na nedělní odpoledne.

❤ Chcete se naučit získávat odkazy? Přijďte na školení link buildingu!


O autorovi

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy.

Komentuj

Vše o budování zpětných odkazů